Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Столярна майстерність: навчаємо робітничій професії

Дата: 31.05.2023 13:29
Кількість переглядів: 34

Столяр – майстер з виготовлення дерев'яних виробів. Цей професіонал здатний випиляти з дерева все, що завгодно: від обіднього столу до найдрібніших деталей музичного інструменту. Хочете стати представником цієї професії та  професіоналом у столярній справі? Бажаєте мати стабільний дохід? Державна служба зайнятості запрошує на професійне навчання за професією «Столяр (2-3 розряд)».

Виточування та виготовлення виробів з дерева, розпилювання та стругання брусків, приготування столярного клею, заточка простого столярного інструменту – з цим та іншим вас ознайомлять викладачі у сучасно обладнаних майстернях Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Столяри можуть працювати на будівництві, в спеціальних столярних майстернях, у магазинах, які займаються реконструкцією та продажем старовинних меблів, виконувати індивідуальні замовлення. Столяри затребувані й будуть затребувані, поки дерево залишатиметься популярним і престижним матеріалом.

Кваліфіковані ремісники не тільки матимуть чимало пропозицій працевлаштування, а й можливість відкрити підприємницьку діяльність. Власна столярна справа, правда ж, звучить привабливо?

Стартуємо 07 червня 2023 року.

Тривалість вишколу – 5,5 місяця.

Деталі щодо навчання отримуйте у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості на базі Одеського центру професійно-технічної освіти, тут https://is.gd/Pppvdd

Пишіть нам в  Telegram - t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

.


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора