У Кропивницькому відкрилася сучасна фотостудія: програма «єРобота» - підтримка та розвиток

Дата: 20.07.2023 14:17

Назва фотостудії - «А+». Наразі створено два робочих місця, у найближчій перспективі, відповідно до бізнес-плану, передбачається ще одне.

Андрій Клочек переконаний, що створена фотостудія стане простором для реалізації творчого потенціалу фотографів, моделей, відеомейкерів та авторів цифрового контенту.

Якщо ви маєте бізнес-ідею, шукаєте фінансової підтримки і вам потрібна консультація з приводу мікрогранту, звертайтеся по допомогу до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості +38 (093) 478 70 81  або пишіть нам у Telegram-каналі.

Бажаєте самостійно дізнатися про умови надання гранту? Вам сюди. Як подати заяву? Детальна інструкція на порталі ДІЯ.