Кур’єри та листоноші потрібні на Кіровоградщині

Дата: 26.07.2023 14:25

Перебуваєте у пошуку роботи? Готові долучитися до крутої команди та стати частиною головної пошти країни? Поспішайте! Для вас є вакансії листонош (поштарів) та кур’єрів. Роботодавці пропонують майже 7 тис. грн заробітної плати.

Доставка адресатам преси, письмової кореспонденції, пенсії, внутрішніх та міжнародних поштових відправлень, приймання поштових переказів післяплати на маршруті; продаж знаків поштової оплати, конвертів та ін. – серед обов’язків працівників.

Інформацію про попит на робочу силу/вакансії
роботодавці подали до Кропивницької, Олександрійської, Новоукраїнської, Голованівської філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, Знам’янського управління та Благовіщенського, Новоархангельського відділу управління філій обласного центру зайнятості.

Поспішайте до роботи! З питань працевлаштування звертайтеся до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування!

Самостійно переглянути вакансії можна тут: