Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Робота з РРО – з чого почати? З навчання від служби зайнятості!

Дата: 26.07.2023 14:41
Кількість переглядів: 41

Ви плануєте працювати із пристроєм, який призначений для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів? Такий реєстратор на сьогодні не новинка, однак новачкам потрібен час та наставники, аби опанувати його.

За сприяння служби зайнятості організовуються короткострокові курси цільового призначення за навчальною програмою «Виконання робіт на РРО»

Про правильне проведення розрахунків через РРО, дії касира до початку роботи та після закінчення робочого дня розповідатимуть викладачі Львівського центру професійно-технічного навчання Державної служби зайнятості. Також ви дізнаєтеся, що робити, якщо вибили помилковий чек, відключили електроенергію, РРО вийшов з ладу і багато інших нюансів, пов’язаних із застосуванням касових апаратів.

Курси стартують 17 серпня цього року!

Отримувати нові знання ніколи не пізно, а тим паче, якщо ваша сфера діяльності пов’язана із торгівлею. Тож, звертайтеся за деталями навчання до фахівців обласного центру зайнятості за номером телефону +38 (066) 581 87 84, а також пропонуємо наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора