A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Стартап у бізнес через «єРобота»: у Кропивницькому запрацює крафтова пекарня-кав’ярня

Дата: 26.07.2023 14:53
Кількість переглядів: 16

Ідея створення крафтової кав’ярні виникла у кропивничанина Мацкевича Олексія Борисовича уже давно, але втілити її в життя ніяк не вдавалося. У власних силах чоловік не сумнівався, однак без фінансового підґрунтя реалізувати свою бізнес-ідею було неможливо.

Свого часу Олексій Борисович працював помічником кухаря в Америці, Польщі та на Кіпрі, проходив кулінарні курси, брав участь у  розробці меню для різноманітних закладів України та був приватним кухарем у кейтеринговій компанії.

З місцевих медіа Олексій Борисович дізнався про дію урядової програми безповоротних грантів для створення власної справи з нуля та діючого бізнесу «єРобота». Ознайомившись з умовами цієї програми, чоловік зрозумів, що це дієва допомога від держави для генерування бізнес-ідей, реалізації амбітних проєктів та створення нових робочих місць. Маючи досвід роботи за кордоном, чоловік вирішив принести нове бачення випічки і в Україну. Тож, головна ідея стартапу Олексія Борисовича – домашня випічка та солодощі, виготовлені із якісної продукції за старовинними чи традиційними рецептами.

«Я планую створити кав’ярню із затишним інтер’єром, де проходитимуть соціальні та благодійні акції. Це буде також і підтримка молодих художників, які матимуть можливість виставляти свої роботи на стінах закладу», – зазначив Олексій Мацкевич.

Гаяти часу чоловік не став і одразу почав діяти:

  • подав заявку та свій бізнес-план через Портал Дія;
  • пройшов перевірку своєї ділової репутації;
  • презентував свій бізнес-план членам комісії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Пройшовши ці кроки для реалізації своєї ідеї, він отримав схвальне рішення від уповноваженого державного органу про надання гранту.

«Підтримка від держави – на сьогодні це для мене можливість втілити мрію. Я вже давно хотів займатися власною справою і набирався досвіду, аби відкрити цей заклад якісно та ексклюзивно. Я переконаний, що крафтова кав’ярня-пекарня матиме попит серед містян, а у майбутньому це стане можливістю відкриття мережі подібних закладів. Готувати випічку й солодощі планую самостійно», – стверджує підприємець.

Наразі чоловік планує створити у кав’ярні 16 посадкових місць, а до роботи залучити двох працівників – баристу та касира. Старт узяв, а далі – лише перемога і повна професійна реалізація.

Тим, хто має давню мрію, вміє креативно мислити, готовий ризикувати заради успіху, саме час створювати власну справу. Держава готова подати вам руку допомоги. Беріть участь у грантовій програмі «єРобота», а за консультацією звертайтеся до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості за номером телефону +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.

 Умови надання гранту можна переглянути тут. Як подати заяву? Детальна інструкція на порталі ДІЯ.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора