Як створити наряд «від Кутюр»? Спочатку пройдіть навчання зі службою зайнятості

Дата: 29.06.2023 15:11

Хочете отримати провідну професію у виробництві одягу? Вам сюди! Ми навчимо вас виконувати технологічну обробку будь-якого вузла одягу та збирати всі його деталі в готовий виріб.

12 липня 2023 року розпочинається професійне навчання за професією «Кравець». Викладачі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам стати технічно грамотним фахівцем, який уміло володіє набором механічних операцій та швидко вирішує поставлені завдання.

Потреба у кравецьких послугах існує постійно, тож поспішайте отримати затребувану професію на ринку праці. До того ж для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Якщо вас зацікавила пропозиція і ви мрієте втілювати красу на тканині, ми чекаємо на вас! Звертайтеся за контактами https://is.gd/20aDFB. Ми маємо й Telegram-канал - t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування навчальних груп Рівненського ЦПТО ДСЗ можна переглянути за посиланням тут.