Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

З Днем державного прапора України

Дата: 23.08.2023 06:26
Кількість переглядів: 75

Дорогі жителі Перегонівської громади! Вітаю вас з Днем Державного Прапора України!

Наш прапор – це символ Свободи і Незалежності, Слави і Відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. З ним ідуть у бій, за нього віддають життя. Сьогодні, як ніколи, державні символи наповнюються новим, майже сакральним змістом та розумінням важливості усвідомлення кожним громадянином держави, що значать вони для нього особисто.

Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу й з півночі до півдня України задля спільного нового майбутнього.

Мить, коли піднімається Державний Прапор України та звучить Державний Гімн України, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну, її славетних Героїв-захисників.

Тож нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу. Нехай серця наповнюються прагненням до створення спільного надійного майбутнього для нас та наших нащадків, гордістю за Героїв-захисників, які відстоюють кордони нашої держави! 

Сільський голова  Володимир КОЗАК 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора