Цікавить сфера торгівлі? Усе про секрети касових операцій ви дізнаєтесь на навчанні

Дата: 04.09.2023 08:16

Вас цікавить торговельна сфера, ресторанний бізнес та підприємства сфери послуг? Не знаєте, яку професію обрати за цим напрямом? Пропонуємо опанувати професію «Контролер-касир». Це саме та професія, яка має високий попит у перелічених галузях.

Що ж повинен уміти контролер-касир?

• Здійснювати прийом, зберігання і облік грошової готівки.
  • Виконувати ведення товарної документації, а також прийом і відправку товару.
  • Контролювати поповнення асортименту товарів у торговельному залі і їх збереження, справність і правильність експлуатації контрольно-касової машини.
  • Консультувати покупців про призначення, властивості, якість товарів і їх ціни.
  • Вивчати попит покупців тощо.

Досвідчені майстри виробничого навчання та викладачі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розкриють вам секрети касових операцій, навчать визначати платоспроможність державних грошових знаків та платіжних карток, поділяться своїми знаннями, навичками та досвідом у процесі вибору реєстратора розрахункових операцій та ін.

Коли початок? 13 вересня цього року.

Який термін? 4,5 місяця.

Погляньте на цю професію зовсім з іншого боку та розпочніть свою професійну діяльність у сфері торгівлі. Не зволікайте! За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Також пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням  http://surl.li/cbiig .