A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Кафе «Піца-суші» розширює свої можливості: «єРобота» - реальна допомога

Дата: 04.09.2023 08:17
Кількість переглядів: 17

Кафе «Піца-Суші», яке працює у м. Бобринці, що на Кіровоградщині, завдяки програмі «єРобота» сьогодні не лише  розширить свої можливості, пропонуючи клієнтам широкий вибір страв та послуг, а й надасть безробітним містянам нові робочі місця.

А власник цього кафе Денис Анацький – амбітний та цілеспрямований підприємець, грантер – переможець урядової програми «єРобота».

«У сфері ресторанного бізнесу я працюю уже 12 років. Маю досвід офіціанта, адміністратора залу та директора кафе. Свого часу працював кухарем не тільки в Україні, а й за кордоном. Розвиватися у цій сфері мені до вподоби, а тому я вирішив не зупинятися і продовжую рухатися у тому ж руслі», –зауважує Денис.

У 2019 році фопівець відкрив у рідному місті кафе, що мало неабиякий попит серед місцевого населення. Через брак площ виробничих приміщень страви готувалися  лише на винос.

Розширення свого кафе та створення нових робочих місць – думки, що тривалий час не залишали підприємця. Тож, почувши про нові урядові ініціативи, орієнтовані на розвиток бізнесу, зрозумів, що це шанс реалізувати свої плани і, не вагаючись, вирішив скористатися. Підготував бізнес-план, подав заявку на отримання мікрогранту. Наступний крок -  презентація своєї ідеї.  

Так, зроблено чимало роботи та вкладено сил, і як результат  – перемога у програмі, а отже вперед до розвитку нової гілки бізнесу.

На грантові кошти Денис Анацький планує орендувати приміщення, придбати необхідне обладнання та інвентар. Створення команди розпочне із залучення двох нових працівників – адміністратора та кухаря.

Таким чином, чоловік планує розширити меню закладу, а отже і збільшиться кількість відвідувачів, що зможуть смачно перекусити.

«Завдяки програмі «єРобота» я зміг реалізувати свої задуми набагато швидше, аніж то могло б статися. Так, сумніви щодо перемоги у мене були, але бажання до здійснення мрії все-таки перемогло. Першочергово я вдячний самому собі за зроблену роботу, а також державі, яка допомагає реалізовувати бізнес-плани підприємцям та допомагає фінансово», зазначив Денис Анацький.  

Маєте круту бізнес-ідею? Шукаєте фінансової підтримки і хочете отримати консультацію з приводу мікрогранту? Звертайтеся по допомогу до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості за номером телефону +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.

   Бажаєте самостійно дізнатися про умови надання гранту? Вам сюди. Як подати заяву? Детальна інструкція на порталі ДІЯ.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора