A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Чи може бетоняр для здобуття вищого розряду підвищити кваліфікацію з використанням ваучера?

Дата: 04.09.2023 08:20
Кількість переглядів: 30

Так, може.

Передусім зазначимо, що наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 21 лютого 2000 року № 32 затверджено випуск 64 “Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи” Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Визначено, серед іншого, кваліфікаційні характеристики бетонярів з 2-го по 5-й розряди.

Так, кваліфікаційними вимогами до бетоняра 4-го розряду є повна або базова загальна середня освіта, або ж професійно-технічна освіта (зазначаємо, що для отримання ваучера наявність щонайменше такого рівня освіти є обов’язковим).

Для здобуття бетонярем 3-го розряду 4-го розряду обов’язковим є стаж роботи бетонярем 3-го розряду не менше 1 року та підвищення кваліфікації. У разі якщо бетоняр належить до категорії громадян, яким може бути виданий ваучер, його підвищення кваліфікації може бути сплачено Державною службою зайнятості – професія “Бетоняр” належить до числа професій, які  включені до Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Пройти підвищення кваліфікації бетоняр може в закладах освіти, які мають право проводити навчання за ваучером.

Кваліфікаційні характеристики професії бетоняра на парламентській вебсторінці http://surl.li/krddq

Довідково. Цей матеріал є черговим з низки запитань-відповідей щодо отримання ваучерів на навчання. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook 24 серпня 2023 року (http://surl.li/krdcu)

Все про ваучер на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

Є інші питання сфери зайнятості? Телефонуйте на гарячу лінію обласного центру зайнятості  https://is.gd/MvNvro

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора