Як отримати посвідчення тракториста? Пройдіть навчання від служби зайнятості

Дата: 15.09.2023 11:06

Потреба сільського господарства у кваліфікованих трактористах постійно зростає. І не дивно, адже Україна – аграрна держава, тому тенденція росту попиту є цілком обґрунтованою. Сьогодні професія тракториста-машиніста одна з найбільш затребуваних на ринку праці. Тому за сприяння служби зайнятості буде організоване професійне навчання за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А»)».

Після завершення навчання ви знатимете будову, правила експлуатації, технічного обслуговування, ремонту тракторів. Викладачі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть опанувати практичні навички керування колісними та гусеничними тракторами. Досвідчені майстри виробничого навчання допоможуть вам здобути необхідні знання та вміння.

Початок – 21 вересня 2023 року.

Навчання триватиме 6,6 місяця.

Зацікавила пропозиція? Звертайтеся! Деталі навчання дізнавайтеся у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділах за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.