Безоплатні та корисні курси: як діяти у надзвичайних ситуаціях

Дата: 15.09.2023 11:09

Ви безробітний і маєте бажання опанувати необхідні знання з цивільного захисту та навчитися надавати постраждалим першу домедичну допомогу? Не знаєте, як діяти у надзвичайних ситуаціях? Про це та інше можна дізнатися на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Цивільний захист населення в умовах воєнного стану».

Сформувати у слухачів готовність до надзвичайних ситуацій, вміння розпізнавати небезпеки, оцінювати ризики та вживати відповідних заходів, щоб захистити себе та інших у разі виникнення таких ситуацій – саме таку мету ставлять собі викладачі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Початок курсів 26 вересня 2023 року.

Є бажання бути більш обізнаними з питань цивільного захисту? За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.