A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Чи може лицювальник-плиточник для здобуття вищого розряду підвищити кваліфікацію з використанням ваучера?

Дата: 15.09.2023 11:13
Кількість переглядів: 5

Так, може.

Насамперед зазначимо, що наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 21 лютого 2000 р. № 32 затверджено випуск 64 “Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи” Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Визначено, серед іншого, кваліфікаційні характеристики лицювальника-плиточника з другого по п’ятий розряди.

Так, кваліфікаційними вимогами до лицювальника-плиточника 5-го розряду є повна або базова загальна середня освіта, або ж професійно-технічна освіта (слід наголосити, що для отримання ваучера наявність щонайменше такого рівня освіти є обов’язковим).

Для здобуття лицювальником-плиточником 4-го розряду п’ятого розряду обов’язковим є стаж роботи таким лицювальником 4-го розряду не менше 1 року та підвищення кваліфікації.

У разі якщо лицювальник-плиточник належить до категорії громадян, яким може бути виданий ваучер, його підвищення кваліфікації може бути сплачено Державною службою зайнятості – професія “Лицювальник-плиточник” належить до числа професій, які  включені до Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Примітка. Ознайомитись з інформацією про отримання ваучера можна в мережі Інтернет на спеціалізованій сторінці https://voucher.dcz.gov.ua/

Довідково. Цей матеріал є черговим з низки запитань-відповідей щодо отримання ваучерів на навчання. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook                 5 вересня 2023 року https://is.gd/l5mbme

Є інші питання сфери зайнятості? Телефонуйте на гарячу лінію обласного центру зайнятості  https://is.gd/MvNvro

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора