A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

ПЕРЕГОНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 4 Постанови КМУ від 11.10.2016 року №710 «Про ефективне використанн

Дата: 30.10.2023 16:00
Кількість переглядів: 50

ПЕРЕГОНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 4 Постанови КМУ від 11.10.2016 року №710 «Про ефективне використання державних коштів»

Перегонівська сільська рада (далі – Замовник), код за ЄДРПОУ -04365879.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (за наявності): ДК 021:2015, код 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (виготовлення  проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Перегонівка Голованівського району Кіровоградської області)

1. Підстава для надання послуги (виконання робіт):

Земельний кодекс України, Закон України «Про землеустрій»,

Рішення  двадцять четвертої сесії Перегонівської ради восьмого скликання  № 719 від 06.04.2023

 

2.Характеристика об’єктів

На надання послуг з виготовлення проєкту землеустрою щодо встановлення (змін) меж населеного пункту с. Перегонівка Голованівського району Кіровоградської області

 

3. Замовник

Перегонівська сільська рада

4. Виконавець

Визначається за результатами проведення відкритих торгів з особливостями

5. Вихідні дані

  • відомості Державного земельного кадастру;
  • індексні карти територій ;
  • інші документи, що містять вихідні дані (при наявності)
  • генеральний план населеного пункту

6. Основні технічні

вимоги до надання послуги

 

Послуги надаються згідно з вимогами Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру» від 17.10.2012 № 1051, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 05.06.2019 №476

7. Документи і матеріали, що повинні бути представлені за результатами надання послуги

Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці включає:

а) пояснювальну записку;

б) завдання на виконання робіт;

в) план існуючої (за наявності) та проектної межі адміністративно-територіальної одиниці;

г) площу земель в існуючих (за наявності) та проектних межах адміністративно-територіальної одиниці;

ґ) опис меж адміністративно-територіальної одиниці;

д) каталог координат поворотних точок меж адміністративно-територіальної одиниці.

Зміст документації із землеустрою також має відповідати загальним вимогам до змісту документації із землеустрою, встановленим ст.29 Закону України «Про землеустрій».

Відповідність документації із землеустрою:

  • в електронному вигляді положенням нормативно-технічних документів, норм і правил у сфері землеустрою має бути засвідчено кваліфікованим електронним підписом сертифікованого інженера-землевпорядника, який відповідає за якість робіт із землеустрою, з використанням кваліфікованої електронної позначки часу,
  • в паперовій формі - підписом та особистою печаткою сертифікованого інженера-землевпорядника, який відповідає за якість робіт із землеустрою.

8. Додаткові умови

Проєкт землеустрою передається в електронному та паперовому вигляді.Перелік матеріалів, що передаються виконавцем замовникові робіт з виготовлення проєкту землеустрою за результатами їх проведення:

- проєкт землеустрою щодо встановлення (змін) меж населеного пункту  
с. Перегонівка Голованівського району Кіровоградської області.

 - обмінний файл - електронний документ в форматі XML на електронному носії.

9. Строк  надання послуг

До 15.12.2023 р

 

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до затвердженого кошторису та наявної потреби у послузі з виготовлення проєкту землеустрою щодо встановлення (змін) меж населеного пункту с. Перегонівка Голованівського району Кіровоградської області

Станом на дату планування закупівлі кошторисні призначення на товар, що складає предмет закупівлі становлять: 145 000,00грн. Оплата залишку предмета закупівлі відбувається виключно за наявності коштів згідно з постійним кошторисом (планом використання бюджетних коштів) при наявності відповідного бюджетного призначення (бюджетних асигнувань), з урахуванням листа інформаційного характеру Мінекономрозвитку України «Щодо планування закупівель» № 3304-04/54160-06 від 03.09.2020 року. 

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі Товару: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої зокрема з Інтернет-ресурсів:

- https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/detail/;

- https://finance.i.ua/fuel/;

- https://prozorro.gov.ua/search/tender?cpv=09130000-9.

Очікувана вартість Товару становить 145 000,00 грн (сто сорок п’ять тисяч ,00 копійок) з ПДВ

Джерело фінансування – місцевий бюджет  (КЕКВ 2281).

Нормативно-правові акти, що формують підстави застосування процедури відкритих торгів з особливостями:

  1. Закон України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року, в редакції від 19.04.2020 №114-IX в редакції зі змінами до Закону України "Про публічні закупівлі" та інших законодавчих актів України щодо здійснення оборонних та публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» №7163 від 14.03.2022 року, зокрема в частині дії пунктів 37-38 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону;

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

3. Лист Мінекономіки України «Щодо особливостей здійснення публічних закупівель

на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 3323-04_70997-06 від 20.10.2022 року.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора