УВАГА! Відключення за заборгованість повернулася.

Дата: 05.01.2024 08:41

Починаючи з 30.12.2023 Кабінет Міністрів України повернув відключення за заборгованість!

Своєю постановою від 29.12.2023 за №1405 Уряд дозволив відключення від електромереж боржників за спожиту електроенергію, що мешкають в регіонах, в яких не ведуться бойові дії та які не знаходяться під тимчасовою окупацією.

Тож не зволікайте з оплатою, та погасіть існуючу заборгованість за спожиту електроенергію!

У випадку відсутності змоги сплатити всю суму боргу одним платежем, ТОВ "Кіровоградська обласна ЕК" завжди відкрита до діалогу та укладення договору реструктуризації заборгованості.

Для цього Вам необхідно звернутися до найближчого центру обслуговування споживачів ТОВ "Кіровоградська обласна ЕК" з документами, що підтверджують Вашу неплатоспроможність