Якісна теорія та практика у сучасних салонах краси: стартує навчання за професією візажист

Дата: 08.01.2024 09:14

Візажист – майстер, який виділяє окремі риси обличчя за допомогою вмілого нанесення макіяжу, враховуючи форму обличчя, колір шкіри, волосся, очей. Він знає, які кольори та текстури підходять даному типу зовнішності, підбере одяг, запропонує образ, доречний для певного періоду, пори року, події. Бажаєте навчитися робити це професійно? Відчуваєте у собі потенціал? Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості запрошує вас на навчання за професією «Візажист», що стартує 22 січня 2024 року.

Що містить практична підготовка:

• робота з бровами (архітектура брів, техніки корекції, технології фарбування; колористика; особливості роботи з фарбою та хною);
  • відпрацювання різних видів макіяжу: Nude make up (Денний макіяж), створення ідеальної, живої сяючої шкіри;
  • підбір продуктів, виходячи з типу шкіри;
  • кольорові Smoky Eyes; «розтушована стрілочка»;
  • весільний макіяж, що обов’язково включає роботу з аерографом;
  • аеромакіяж;
  • стрілки і яскраві губи (трансформація класичних стрілок в креативні кольорові стрілки) тощо.

Останній етап навчання – проходження виробничої практики у сучасних салонах краси.

Готові стати професіоналом за 5 місяців? Деталі професійного навчання дізнавайтеся у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділах за місцем вашого перебування. Для зв’язку також пропонуємо номер телефону (044) 244 94 92 або наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших навчатися можливо на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF