Запрошуємо на спеціальні курси психологічної допомоги з подолання стресових станів

Дата: 12.01.2024 14:00

Емоції беруть верх над вами у стресових ситуаціях? Не знаєте, як опанувати себе, коли є тривога? Пропонуємо курси цільового призначення за навчальною програмою «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів».

Мета курсу – знайомство з основами надання першої психологічної допомоги, опрацювання принципів та порядку надання допомоги людям у кризових ситуаціях, удосконалення навичок психологічної стійкості та самодопомоги.

Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості під час навчання презентують вам комплексну програму профілактики стресових станів та причин їх появи.

Стартують заняття 22 січня цього року.

За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF