Ви бухгалтер? Служба зайнятості пропонує удосконалити свої знання

Дата: 12.01.2024 14:02

Ви бухгалтер за освітою і відчуваєте «слабинку» у своїх професійних навичках? Здобувайте нові знання та беріть активну участь у реформуванні системи бухобліку та фінзвітності. У цьому вам допоможуть курси цільового призначення за навчальною програмою «Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності».

Сучасні бухгалтери працюють переважно з програмами електронної звітності, які дуже часто оновлюються. А тому важливо йти у ногу з часом та вміти швидко пристосовуватися до нових умов.

Про організацію обліку за допомогою інформаційних систем та загальні прийоми роботи з програмним забезпеченням вам розкажуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Заняття розпочинаються 15 січня цього року.

Час, використаний на навчання, дасть вам нові можливості. Тому звертайтеся за деталями організації курсів до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF