Працевлаштування ВПО: підприємці отримали 181 млн грн компенсації у 2023 році

Дата: 12.01.2024 14:04

Держава компенсувала підприємцям у 2023 році 181 млн грн за працевлаштування понад 14 тисяч ВПО

Така сума загалом надійшла до понад 8 тисяч роботодавців за вказаний період. У 2024 році Уряд підвищив розмір компенсацій тим, хто братиме на роботу переселенців:

• з 1 січня вона складатиме 7100 грн;
  • з 1 квітня — 8 000 грн.

Також збільшено термін надання такої компенсації:

• до трьох місяців — за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО);
  • до 6 місяців — за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю.

Щоб отримати кошти, роботодавець має укласти трудовий договір (зокрема за сумісництвом), гіг-контракт з внутрішньо переміщеною особою та подати заяву на отримання компенсації через Портал Дія або в паперовій формі у центрі зайнятості разом з пакетом необхідних документів.

Потрібна консультація? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir