Вже 6,5 млрд гривень інвестувала держава в розвиток бізнесу через гранти єРобота

Дата: 12.01.2024 14:07

Загалом гранти на започаткування або розширення власної справи отримали понад 11 тисяч українців. Отримувачі грантів створять понад 35 тисяч нових робочих місць для українців.

Загалом з початку запуску проекту єРобота з липня 2022 року:

• за програмою «Власна справа» — видано 10049 мікрогрантів на 2,4 млрд грн;
  • на розвиток переробних підприємств — видано 660 грантів на 3,3 млрд грн;
  • на садівництво та розвиток тепличного господарства — видано 157 грантів на 706 млн грн;
  • ветеранам та членам їхніх родин — видано 171 грант на 65 млн грн.

Продовжуємо допомагати українцям створювати, оновлювати, розширювати свій бізнес! Подати заявку на отримання гранту за програмою єРобота.

Більше про результати програми: https://cutt.ly/swHs6p1a

Потребуєте консультації щодо умов надання мікрогранту на створення та розвиток власної справи? Отримайте її від фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном: +38 (093) 478 70 81, або пишіть нам у Telegram.