Роботодавцям Кіровоградщини до уваги: оновлено форми заяви про надання компенсації

Дата: 12.01.2024 14:11

Оновлено форми заяви про надання компенсації за працевлаштування ВПО під час дії воєнного стану та додатку до неї.

Нагадаємо, що ця послуга призначена для компенсації роботодавцю витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Подати заяву на отримання компенсації роботодавець може подати онлайн або в найближчому центрі зайнятості.

Потрібна консультація? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir