ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ

Дата: 22.01.2024 11:23

Протягом січня – лютого в Перегонівській громаді будуть проводитись спортивні змагання «Пліч-о-пліч шкільні ліги Кіровоградщини»

"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" (далі – Змагання) проводяться серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Змагання проводяться з метою популяризації видів спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти, через підготовку, проведення та розвиток Змагань з видів спорту.

Завданнями Змагань є:

Популяризація видів спорту та здорового способу життя.

Залучення максимальної кількості учнів до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти.

Підтримка у закладах загальної середньої освіти системи фізичного виховання.

Формування у молоді сталих традицій і мотивації щодо фізичного виховання і спорту як важливого чинника у забезпеченні здорового способу життя.

Залучення талановитих дітей та підлітків для занять у закладах спеціалізованої позашкільної освіти спортивного профілю та інших закладів фізичної культури та спорту.