Відтепер до Сил оборони можна доєднатись і через Державну службу зайнятості

Дата: 24.01.2024 09:22

Служба зайнятості надаватиме допомогу у працевлаштуванні до Сил оборони відповідно до Меморандуму про взаємодію та співробітництво, який підписали Державний центр зайнятості, Міністерство оборони та robota.ua.

Які спеціальності та можливості для кандидатів будуть у доступі:

• особливий акцент — на цивільних спеціальностях, які забезпечать функціонування та підтримку в тилу;
  • планується проведення відбору та професійного навчання кандидатів за замовленням Сил оборони;
  • кандидати мають можливість обирати спеціальності та підрозділ для подальшої служби.

Перший віцепрем’єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко назвала можливість військового рекрутингу надзвичайно важливою новою функцією Служби зайнятості.

Зацікавлені?

• за детальною інформацією звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування, контакти за посиланням;
  • пишіть нам у Телеграм-канал t.me/dcz_kir.

Нагадуємо, усі вакансії можна переглянути: