Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї: який розмір встановлено у 2024 році?

Дата: 29.01.2024 14:53
Кількість переглядів: 33

Нагадаємо, що допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї є безвідсотковою поворотною фінансовою допомогою, яка надається одноразово у безготівковій формі за рахунок коштів державного бюджету непрацюючій працездатній особі із числа членів малозабезпеченої сім’ї для організації підприємницької діяльності та сприяння її економічній
самостійності. Це врегульовано Порядком надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 397.

Відповідно до пункту 3 вказаного Порядку розмір фінансової допомоги не може перевищувати 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому приймається рішення про її надання.

Станом на 01 січня 2024  року розмір мінімальної заробітної плати, визначений Законом України Про Державний бюджет України на 2024 рік”, складає 7100 грн. Отже, граничний розмір допомоги у 2024 році становить 106,5 тисяч грн. 

Корисна інформація щодо отримання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї доступна на вебсторінці Державного центру зайнятості, посилання тут http://surl.li/fdgpc

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора