УВАГА!!! ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ» ТА ДНЯ БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ НАСЕЛЕННИХ ПУНКТІВ У 2024 РОЦІ.

Дата: 26.03.2024 08:27

У квітні-травні традиційно проводиться акція «За чисте довкілля», а в третю суботу квітня (20.04) – день благоустрою територій населених пунктів.

Шановні жителі, керівники установ, підприємств, працівники закладів освіти, учні Перегонівської сільської ради прошу взяти активну участь у благоустрої, покращенні санітарного стану, довкілля та озеленення населених пунктів та прилеглих територій, а також у ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання і приведення у належний стан прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків та територій установ, підприємств, кладовищ, братських могил, вулиць доріг, тротуарів, автобусних зупинок.

Кожен житель Перегонівської громади повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.