Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

28 червня - День Конституції України!

Дата: 28.06.2024 06:44
Кількість переглядів: 17

 Сьогодні Основному Закону України виповнюється 28 років. В умовах війни це свято набуває особливого значення, адже демонструє незламність нашого народу та незалежність нашої країни.

     28 червня 1996 року о 9 годині 18 хвилин, після майже доби безперервної роботи, що увійшла в історію під назвою «Конституційна ніч», Верховна Рада ухвалила і ввела в дію Конституцію.

      Цій події передували 6 років важкої праці.

     Ухвалення Верховною Радою України Основного закону 28 червня 1996 року стало важливим етапом утвердження державності, мало величезне політичне та правове значення для розвитку української політичної нації та громадянського суспільства. Венеціанська комісія визнала нашу Конституцію однією з найдемократичніших у Європі, особливо в частині прав, свобод та обов’язків громадян, які повністю відповідають міжнародним стандартам у галузі конституційного права.

   Сьогодні наші Захисники та Захисниці, які чинять спротив російському вторгненню боряться за нашу свободу та незалежність, захищають наш суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість. Саме це передбачено статтею 17  Конституції України.

     Ми твердо знаємо, що перемога буде за нами, а над усіма регіонами нашої держави замайорять національні прапори та звучатиме Гімн України.   

     Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни.

     Тож сьогоднішній день нехай ще раз нагадає усьому українському народу, що ми незламні та міцні духом. Перемога буде за нами!

 

Миру всім нам, розквіту та скорішої перемоги над ворогом! 

 

 

З Днем Конституції України!

Слава Україні!  

Фото без опису

Героям слава!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора