Цивільний захист

ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД РАДІАЦІЇ У РАЗІ АВАРІЇ НА АТОМНІЙ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

За час війни в Україні не раз поставало питання радіаційного забруднення території країни та сусідніх держав через захоплення росіянами атомних електростанцій, порушення технічних регламентів експлуатації цих об’єктів і погрози застосування ядерної зброї. До такого розвитку подій треба бути готовим і тверезо оцінювати ситуацію. В умовах війни важливо розуміти алгоритм дій та якомога швидше захистити організм від впливу радіації.

16:18:02 09.09.2022

Виходь на світло!

Долучаємось до інформаційної кампанії ?Виходь на світло!?, зокрема шляхом розміщення на сайтах, сторінках ?Фейсбук? тощо інформаційних матеріалів Держпраці                                   ( https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoizainiatosti/informatsiini-materialy-dlia-zavantazhennia/ ).

15:08:06 08.09.2022