Пенсійний фонд України інформує

Охорона праці ‒ правила, обов’язкові для кожного!

“З метою забезпечення конституційних прав громадян на належні, безпечні та здорові умови праці, спеціалісти (експерти з охорони праці) проводять роботу щодо забезпечення соціального захисту працівників, зокрема, підвищення уваги роботодавців до питань співчуття та розуміння проблем працівників та потерпілих на виробництві. Тільки спільна робота всіх установ, організацій, що опікуються відповідними питаннями, може привести до максимально ефективного результату в напрямку дотримання прав працівників на виробництві,” ‒ Світлана Кривенко, начальник управління контрольно-перевірочної роботи головного управління звертається до роботодавців та працівників з проханням неухильно дотримуватися правил охорони праці.

13:21:08 08.08.2023

У СЕРПНІ ЩОЧЕТВЕРГА НА ПРЯМОМУ ЗВ’ЯЗКУ ПЕНСІЙНА СЛУЖБА ОБЛАСТІ

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

13:40:03 31.07.2023

Індексація “спецпенсій” на Кіровоградщині: коли? кому? скільки?

З 1 липня 2023 року головним управлінням проведено індексацію розмірів пенсій, призначених відповідно до Законів України “Про державну службу”, “Про службу в органах місцевого самоврядування “Про наукову і науково-технічну діяльність”, “Про статус народного депутата України”.

14:27:26 04.07.2023

Як отримати допомогу на поховання у разі смерті застрахованої особи або членів сім’ї, які перебували на її утриманні?

Інформація про те, що Пенсійний фонд України виплачує допомогу на поховання у разі смерті пенсіонера у розмірі двомісячної пенсії померлого тим особам, які здійснили поховання, або якщо померла особа була “військовим” пенсіонером, то особі, яка здійснила поховання, виплачується допомога у розмірі тримісячної пенсії, але не менше п’ятикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, – відома багатьом.

10:36:52 14.06.2023

НОВИЙ СЕРВІС ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ – ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ЦНАПУ НА ВЕБПОРТАЛІ

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України розроблено Кабінет Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), завдяки чому взаємодія ЦНАПів та Пенсійного фонду України з обслуговування громадян виходить на новий рівень та на сьогодні надає можливість відповідальним працівникам ЦНАПів:

13:19:37 07.06.2023

ЧОМУ НЕМАЄ ПІЛЬГИ?

Головним управлінням нараховано 2631 пільгу на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу (далі – пільга), 182 особам відмовлено у призначенні пільги. Через поштові відділення пільги отримують 5,7 тис. осіб, а через банківські установи – 27,6 тис. осіб.

15:17:48 24.05.2023

ЧОМУ ВИПЛАТУ СУБСИДІЇ ПРИПИНЕНО?

До головного управління надійшло 22 279 заяв на призначення субсидій. Більшість заяв задовольняються, але є випадки, коли заявнику відмовлено у призначенні допомоги – 640 відмов.

13:08:37 19.05.2023

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

Чому важливо вчасно інформувати органи Пенсійного фонду України про відкриття “лікарняного” або настання нещасного випадку? Які шляхи інформування та строки подання повідомлення до пенсійної служби? На ці питання відповідають фахівці головного управління.

14:41:15 11.05.2023