Голованівська ДПІ

Коли не подається податкова декларація про майновий стан і доходи

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що  триває кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2023 року. Звертаємо увагу, що Податковим кодексом України (далі – Кодекс) передбачено випадки, відповідно до яких платники звільнені від подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

10:54:00 22.07.2024

Отримання документів від податкової через Електронний кабінет – це сучасно, зручно та надійно!

Голованівська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області продовжує інформувати платників податків щодо дистанційної комунікації з органами державної податкової служби.

10:53:57 22.07.2024

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Головне управління Державної податкової служби у Кіровоградській області звертає увагу на необхідності дотримання фізичними особами вимог ст.70 Податкового кодексу України, з метою уникнення негативних наслідків за несплату податків, у т.ч. заходів стягнення у судовому порядку, наголошує на необхідності звірити свою податкову адресу (місце реєстрації) у державній податковій інспекції за місцем проживання.

11:13:53 09.07.2024

До уваги платників податків

Для зручності листування з контролюючими органами Головного управління ДПС у Кіровоградській області пропонує скористатися листуванням через електронний кабінет платника податків.

11:12:53 09.07.2024

Декларування доходів громадян: як відобразити у декларації доходи від операцій з продажу рухомого та нерухомого майна

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує , що відповідно до підпункту 164.2.4 пункту 164.2 статті 164 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається, зокрема, частина доходів від операцій з майном, розмір якої визначається згідно з положеннями статтей 172 та 173 ПКУ.

11:11:59 09.07.2024

Чи необхідно подавати квартальну податкову декларацію про майновий стан і доходи новоствореній ФОП або ФОП, яка перейшла із/на спрощену систему оподаткування?

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до п.п. 177.5.2 п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України (із змінами, далі – ПКУ) фізичні особи – підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку, або переходять на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, або перейшли із спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, подають податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) за результатами звітного року, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на (перехід із) спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. Платники податку розраховують та сплачують авансові платежі у строки, визначені п.п. 177.5.1 п. 177.5 ст. 177 ПКУ, що настануть у звітному податковому році.

08:35:34 03.07.2024