Голованівська ДПІ

Декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік з метою отримання податкової знижки можна подати до 31 грудня

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що декларацію про майновий стан і доходи за 2022 рік  з метою отримання податкової знижки можна подавати до 31 грудня 2023 року.

14:34:49 31.10.2023

Підстави для відмови в реєстрації РРО

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 №547. Даним документом встановлено, що контролюючий орган має право відмовити в реєстрації реєстратора розрахункових операції, якщо:

14:33:32 31.10.2023

Як отримати податкову знижку на навчання?

08:28:33 31.10.2023

Чи необхідно в кінці робочого дня створювати Z-звіт, якщо протягом дня розрахункові операції не проводились, але було здійснено операції «службове внесення» та «службова видача»?

Відповідно до ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) фіскальний звітний чек – документ встановленої форми, створений у паперовій та/або електронній формі (електронний фіскальний звітний чек) реєстратором розрахункових операцій (далі – РРО) або програмним РРО (далі – ПРРО), що містить дані денного звіту, під час створення якого інформація про обсяг виконаних розрахункових операцій заноситься відповідно до фіскальної пам’яті РРО або фіскального сервера контролюючого органу.

10:59:35 09.10.2023

Щодо відображення реквізитів електронних платіжних засобів (платіжних карток) у розрахункових документах РРО/ПРРО

Вимоги законодавства сфери розрахунків, пов’язані, зокрема, і з відображенням реквізитів електронних платіжних засобів – платіжних карток (далі – ЕПЗ) у чеках, які формуються реєстраторами розрахункових операцій/програмними реєстраторами розрахункових операцій.

10:58:21 09.10.2023

Повернення готівки за товар, якщо у скриньці РРО не вистачає готівкових коштів

Головне управління ДПС в Кіровоградській області повідомляє що відповідно до п. 7 розд. III Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 547), реєстрація видачі коштів у разі повернення товару (відмови від послуги, прийняття цінностей під заставу, виплати виграшів у державні лотереї та в інших випадках) або скасування помилково проведеної через реєстратор розрахункових операцій (далі – РРО) суми розрахунку здійснюється шляхом реєстрації від’ємної суми.

11:43:28 25.09.2023