Чи можна звільняти під час ліквідації підприємства маму у декреті?

Відповідно до ст. 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.

14:59:40 14.06.2021

Опитування роботодавців: фахівці служби зайнятості взяли участь у тренінгу із формування комунікативних умінь і навичок Фахівці служби зайнятості Кіровоградщини вчилися ефективному проведенню опитування роботодавців

Днями фахівцями Кіровоградського обласного центру зайнятості, у рамках реалізації спільної програми «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», для фахівців зі взаємодії з роботодавцями базових центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості, проведено тренінг із формування комунікативних умінь і навичок для проведення опитування роботодавців щодо поточних та перспективних потреб у працівниках.

09:09:38 02.06.2021