Про добір працівників

Відповідно до статті 50 Закону України “Про зайнятість населення”  роботодавці мають право проводити добір працівників безпосередньо або через суб’єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні (приватні агентства зайнятості), чи державну службу зайнятості. При цьому роботодавці:

15:59:39 03.08.2021

Про порядок подання інформації про попит на робочу силу (вакансії)

Відповідно до пункту 4 частини 3 статті 50 Закону України “Про зайнятість населення” роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати територіальним органам державної служби зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії).

15:58:24 03.08.2021

15:58:23 03.08.2021

15:58:22 03.08.2021

Про строки подання інформації про попит на робочу силу

15:56:01 03.08.2021

Про особливості заповнення форми звітності про вакансії щодо визначення розміру заробітної плати

При поданні до державної служби зайнятості форми звітності № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)” у першому її розділі (графа 3) має бути вказано розмір заробітної плати, включаючи додаткові матеріальні заохочення, для конкретної вакансії.

15:54:24 03.08.2021

Про особливості подання інформації про вакансії для працевлаштування осіб з інвалідністю

При доборі працівників на заброньовані робочі місця в рахунок квоти осіб з інвалідністю та користування при цьому послугами державної служби зайнятості, роботодавці подають до базового центру зайнятості форму звітності № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)”. У другому розділі форми при цьому проставляється відмітка відносно категорії громадян - інваліди, які не досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

15:53:19 03.08.2021

Рекрутинг – підбір кадрів по-сучасному

Сьогодні служба зайнятості демонструє нові можливості для роботодавців – якісно та оперативно підбирає кадри для підприємств на засадах рекрутингу.

09:10:34 29.07.2021