Центри зайнятості області на зв’язку: запроваджено IP-телефонію

У зв’язку з відключенням стаціонарних телефонів в обласному центрі зайнятості, його філіях та структурних підрозділах філій запроваджено альтернативний вид комунікаційного зв’язку – IP-телефонію.

14:48:17 03.08.2023

Більшість безробітних на Кіровоградщині – люди, старші 35 років

Упродовж  поточного року послугами філій обласного центру зайнятості та їхніх структурних підрозділів скористалися 11,6 тис. осіб: 75,2% (8,7 тис. осіб) жінок та 24,8% (2,9 тис. осіб) чоловіків. За сприяння служби зайнятості протягом січня-червня 2023 року отримали роботу 2606 осіб, у тому числі 74,6% (1943 жінки), а також 25,4%  (663 чоловіка).

14:41:45 03.08.2023

Керування БПЛА (дроном): зліт, посадка, польоти та практика – все на курсах у Дніпрі

Дрони, зрозуміло, стають важливою частиною воєнної стратегії. Але й серед цивільних фахівців навчання управлінню квадрокоптером сьогодні має попит. Причому це може бути навчання пілотів дронів суто в самоосвітніх цілях, адже для багатьох любителів високих технологій безпілотник стає улюбленою іграшкою, а у багатьох сферах дрони стають незамінним інструментом. Також усе частіше на сайтах із пошуку роботи почали з'являтися вакансії операторів дронів. Тож фахівці служби зайнятості почали розробляти освітні курси для тих, хто хоче навчитися керувати безпілотниками.

14:39:48 03.08.2023

Як стати гуру української кулінарії за три місяці? Навчання від служби зайнятості

Бажаєте пов’язати своє життя із кулінарією? Викладачі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам зануритись у творчу та цікаву атмосферу створення їжі під час навчання за професією «Кухар».

14:36:25 03.08.2023

Яка інформація зазначається особою в заяві про надання статусу безробітного?

Статус зареєстрованого безробітного надається особі у день подання нею особистої заяви про надання такого статусу.  Це врегульовано статтею 43 Закону України “Про зайнятість населення” та пунктом 12 Порядку реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня                          2023 року № 446.

15:23:47 31.07.2023