Як виявляти потреби клієнта та вдало продавати товар? Запрошуємо здобути професію продавця!

Ви ввічливі та полюбляєте спілкування? Маємо для вас пропозицію, яка поєднає ці якості та допоможе отримати затребувану професію на ринку праці. Продавець непродовольчих товарів – це одна з професій, за якою проводиться навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

16:01:12 12.07.2023

Тестування онлайн від служби зайнятості: ідеальне рішення для людей, які звикли до самостійності

Якщо у Вас існує потреба у виборі або зміні професії, визначенні власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, на допомогу приходить спеціальний онлайн-сервіс державної служби зайнятості «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

16:00:27 12.07.2023

Про безпеку праці під час польових робіт розкажуть на курсах

Зараз сільськогосподарські роботи у самому розпалі. Щоб запобігти аваріям та нещасним випадкам під час виконання сільськогосподарських робіт керівники та працівники повинні дотримуватися правил охорони праці. Про те, яких саме організаційно-технічних заходів необхідно вжити під час підготовки й проведення сезонних польових робіт можна дізнатися на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Безпека праці під час виконання сільськогосподарських робіт».

15:57:06 12.07.2023

Як стати кухарем за 3 місяці? Разом зі службою зайнятості легко та цікаво!

Хочете мати стабільний дохід та попит на ринку праці? Є вигідна ідея професійного навчання від служби зайнятості! Якщо ви понад усе любите готувати та завжди у пошуку нових ідей та креативності поспішайте опанувати професію «Кухар».

15:55:48 12.07.2023

6 тисяч переможців та 14 тисяч нових робочих місць: «єРоботі» 1 рік

Минув уже рік з дати старту програми «Власна справа». За період її роботи було визначено майже 6 тисяч переможців, що передбачає створення майже 14 тисяч нових робочих місць. Також 4 млрд гривень грантів інвестовано в бізнес.

15:53:11 12.07.2023

Які зміни відбулися у законодавстві щодо контролю за працевлаштуванням осіб з інвалідністю?

Нагадаємо, що 9 червня 2023 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 2 червня 2023 року № 553 “Деякі питання організації працевлаштування осіб з інвалідністю” (інформація про постанову розміщується на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook, попередній матеріал можна переглянути 23 червня 2023 року, посилання тут  http://surl.li/ilypx).

15:22:45 29.06.2023