Як боротися зі стресом та тривогами? Пройти курси від служби зайнятості

Як подолати внутрішній стрес та тривогу у реаліях сьогодення? Служба зайнятості пропонує короткострокові курси цільового призначення за навчальною програмою «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів».

09:45:20 23.01.2023

Кіровоградщина: отримайте кваліфікацію «Фінансовий аналітик» безкоштовно

Неймовірна пропозиція для підтримки українських фахівців від міжнародного освітнього, екзаменаційного та методологічного центру ALTERRA, який спеціалізується на підготовці та підвищенні бізнес-кваліфікації за національними та міжнародними програмами, проведенні онлайн-іспитів, видачі дипломів і сертифікатів та розробці авторських проектів для розвитку фахівців у сфері бухгалтерії, фінансів, аудиту та управління.

09:44:55 23.01.2023

Які зміни відбулись у здійсненні професійної орієнтації шукачів роботи?

Питання щодо здійснення професійної орієнтації  регулюються статтею 33 Закону України «Про зайнятість населення» (далі - Закон). Складовими елементами професійної орієнтації є професійне інформування, професійне консультування та професійний відбір.

09:32:05 23.01.2023