Про трудові відносини в умовах воєнного стану розповідатимуть на курсах

Ви роботодавець або ж працівник, який хоче знати усі тонкощі трудових відносин зі своїм керівником на законодавчому рівні? Тоді короткострокові курси цільового призначення за навчальною програмою «Особливості трудових відносин в умовах воєнного стану» стануть вам у нагоді.

10:23:19 10.01.2023

«Всі українці об’єднані однією метою – наблизити Перемогу»

Попри воєнний стан, чимало підприємців не тільки продовжують розвивати свій бізнес, підтримуючи економіку держави, а й створюють нові робочі  місця, аби дати роботу тим, хто її шукає.  Чимало й тих, хто робить перші кроки у бізнесі та намагаються втілили власні бізнес-ідеї у реальність. На допомогу їм приходять урядові ініціативи, серед яких і грантова програма «єРобота».

10:19:05 10.01.2023

Безробітних Кіровоградщини навчать сучасній діловій українській мові

Бажаєте покращити свої знання з української мови? Хочете за короткий термін опанувати тренди ділового спілкування, дізнатися особливості застосування усної та писемної ділової мови? Служба зайнятості готова вам у цьому допомогти.

10:31:54 28.12.2022