Мешканці Кіровоградщини можуть здобути високооплачувану робітничу професію

У вас є бажання змінити професію або здобути нову? Не знаєте чим займатися але вмієте працювати не лише з деревом або матеріалами, що заміняють дерево? Є бажання опанувати нові методи та способи кріплення і монтажу дерев'яних виробів, облицювання та обтягування дерев'яних виробів?

09:15:35 21.02.2023

Надання мікрогрантів за програмою «єРобота»: які зміни відбулися?

Нагадаємо, що процедурні питання надання мікрогрантів врегульовані Порядком проведення оцінювання заяв, критерії оцінювання та необхідну кількість балів (оцінку) для прийняття Державним центром зайнятості рішень про надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, форми бізнес-плану та договору про надання мікрогранту, кінцеві строки подання заяв та граничну суму мікрогрантів, що затверджений наказом Міністерства економіки України від 06 липня 2022 року № 1969, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08 липня 2022 року за № 751/38087 (далі - Порядок).

09:13:04 21.02.2023

Компенсація роботодавцю за працевлаштування безробітних: які зміни відбулися у законодавстві?

Нагадаємо, що Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці” (далі – Закон про зміни), серед іншого, внесені зміни до Закону України “Про зайнятість населення”. Основна частина положень Закону про зміни набрала чинності 29 жовтня 2022 року, частина – 29 січня 2023 року, окремі зміни наберуть чинності 29 квітня 2023 року.

09:11:28 21.02.2023

Квота імміграції в Кіровоградській області на 2023 рік: на які категорії іноземців вона встановлена?

Нагадаємо, що роботодавці можуть застосовувати працю іноземців та осіб без громадянства без дозволу Державної служби зайнятості, якщо такі іноземці одержали дозвіл на імміграцію. Це врегульовано статтею 42 Закону України “Про зайнятість населення”.

09:08:51 21.02.2023

Стартував набір в об’єднану штурмову бригаду «Лють»: запрошують усіх охочих кропивничан

Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» — це воєнізований підрозділ поліції нового зразка, призначений для відсічі та стримування збройної агресії росії проти України.

08:44:50 14.02.2023

Послуги служби зайнятості для ВПО

Фахівці Кіровоградського об­ласно­го цен­тру зай­ня­тос­ті надають  від­по­ві­ді на най­більш по­ши­ре­ні за­пи­тан­ня сто­сов­но пос­луг Державної служби зайнятості, які можуть отримати внут­рішньо пе­ре­мі­ще­ні особи?

08:43:39 14.02.2023