Повідомлення суб’єктам  господарювання Перегонівської сільської ради

Повідомлення суб’єктам господарювання Перегонівської сільської ради

На виконання розпорядження голови Голованівської РДА від 07.04.2021 р №139-р виконком Перегонівської сільської ради рекомендує суб’єктам господарювання забезпечити організацію та створення безпечних умов праці для працівників, задіяних під час весняно-польових робіт, особливо під час виконання робіт підвищеної небезпеки. Додержуватися законодавства про працю, у тому числі проведення атестації робочих місць для професій, відповідно до вимог чинного законодавства .

09:54 13.04.2021

Спонсорська допомога

Орендар Грушецький Анатолій Георгійович надав спонсорську допомогу на потреби Перегонівської громади, а саме придбав бензопилу, бензокосу та 500 кг вапна.

21:36 12.04.2021

День довкілля

8 квітня відбулася толока на території сіл Перегонівської громади за участю працівників сільської ради, територіального центру, комунального підприємства, ліцею і дошкільного закладу та небайдужих свідомих жителів нашої громади.

14:25 09.04.2021

Повідомлення про оприлюднення проектів  регуляторних  актів

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Перегонівської  сільської  ради», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Перегонівської  сільської  ради», «Про встановлення ставок єдиного податку на території  Перегонівської  сільської ради».

20:52 07.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі населених пунктів громади!

14:30 05.04.2021

Прибирання території села

2 квітня колективом Перегонівської сільської ради та комунальним підприємством «Перегонівка» було проведено прибирання території біля Обеліску Слави.

10:35 03.04.2021