Останній дзвінок

Сьогодні в Перегонівському ліцеї відбулося свято останнього дзвінка для учнів 11 та 1 класів

14:48 27.05.2021

Зустріч з юристами

21 травня 2021 року у приміщенні Перегонівської сільської ради відбулася зустріч з юристами Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги.

08:51 24.05.2021

20 травня – День вишиванки!

Щороку, в кожен третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки — всеукраїнське свято, покликане зберегти та популяризувати традиції носіння національного одягу в повсякденному житті. Цього дня українців закликають доповнити звичний гардероб вишиванкою або будь-яким елементом традиційного костюму.

06:56 20.05.2021

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НАМАЛЮЙ СВОЮ «МРІЮ»

Для популяризації видатної постаті Олега Антонова та професії авіаконструктора серед дітей і молоді України, реалізації творчих здібностей молодого покоління учні Перегонівського ліцею взяли участь у  конкурсі дитячих малюнків «Намалюй свою «МРІЮ»

09:41 11.05.2021