Зустріч з ветераном

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сільський голова Володимир Козак відвідав та привітав ветерана – учасника бойових дій Годованчука Леоніда Трохимовича, що мешкає в с. Полонисте.

13:40 07.05.2021

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ»

З метою виявлення  та підтримки обдарованих дітей сприяння реалізації творчих задумів, залучення до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини учні Перегонівського ліцею взяли участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки - конкурсу декоративно – ужиткового і образотвочого мистецтва «Знай і люби свій край»

12:42 06.05.2021

Щодо передумов до загострення епідеміологічної ситуації

На виконання листа Служби безпеки України від 14.04.2021 № 61/1/3105 «Щодо передумов до загострення епідеміологічної ситуації», з урахуванням реальної загрози масового поширення коронавірусної інфекції серед мешканців району через можливе нехтування священнослужителями і вірянами правилами карантину, санітарно-гігієнічними, санітарно-протиепідемічними правилами і нормами, передбаченими Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постановами КМУ від 09.12.2020 №1236 та від 22.03.2021 №230, іншими актами законодавства під час відзначення релігійного свята – Великодня Голованівська райдержадміністрація наголошує:

10:37 23.04.2021

Прибирання кладовищ

Сьогодні 22.04.21р небайдужі жителі сіл Семидуби і Крутеньке привели в належний вигляд сільські кладовища.

22:27 22.04.2021