Які зміни відбулись у законодавстві, що регулює особливості трудових відносин в умовах воєнного стану?

Нагадаємо, нещодавно ми інформували про зміни у Кодексі законів про працю України, які внесені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» (набрав чинності 19.07.2022). Бажаючі можуть ознайомитися із текстом тут: https://cutt.ly/FXaVp1V.

08:47:42 22.08.2022

Чи всі бажаючі можуть отримати мікрогранти?

Нагадаємо,  що з  1 липня стартувала державна програма «єРобота», що складається з проектів, один із яких спрямований на покращення бізнес-середовища для українців. Тобто ті, хто бажає створити бізнес або розвивати вже налагоджену власну справу можуть подати заявку на отримання мікрогранту.

13:43:27 11.08.2022

На Кіровоградщині є потреба у бухгалтерах

Ви бухгалтер за освітою, добре знайомі з програмним продуктом для ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку 1С? Маєте практичні навички ведення та реєстрації первинної документації, працюєте із комп’ютерними програмами Microsoft Word та Excel? Для вас є робота!

13:42:38 11.08.2022

Дитячі іграшки та лінія з виробництва дроту: уряд виділив перші кошти для переможців програми грантів

Уряд погодив виділення 44,3 мільйона гривень з резервного фонду для фінансування перших переможців програми грантів на розвиток переробного бізнесу. Вже найближчим часом учасники програми, які набрали найбільшу кількість балів за свої бізнес-проекти, отримають кошти на обладнання, матеріали, сировину тощо.

13:41:48 11.08.2022

До проекту «єРобота» внесено зміни

Уряд вніс зміни до програми підтримки переробних підприємств у межах проекту «єРобота». Тепер гранти за цією програмою зможуть отримати й фізичні особи-підприємці.

13:40:01 11.08.2022

«На що жити?» та «Що робити далі?»: добірка корисних посилань для переселенців

Для багатьох українців, які евакуювалися до інших міст країни, постало гостре питання: як знайти роботу на новому місці. Тому зібрали добірку державних послуг на Гіді, які допоможуть кожному, хто шукає відповіді на питання «На що жити?» та «Що робити далі?».

13:38:06 11.08.2022

Які зміни відбулись у законодавстві про працю щодо належного оформлення трудових відносин?

Нормами законодавства про зайнятість населення передбачено, що роботодавцям забороняється застосовувати працю громадян без належного оформлення трудових відносин, вчиняти дії, спрямовані на приховування трудових відносин.

13:37:03 11.08.2022