«Я роботодавець. Хочу знати»: легальні трудові відносини, основні законодавчі зміни та умови праці у воєнний час

Чимало роботодавців будують свій бізнес, використовуючи нелегальну найману працю. Як результат, це приносить низку негативних наслідків, як найманому працівнику, так і роботодавцю.

13:34:05 11.08.2022

Ви роботодавець? Маєте питання і не маєте відповідей? Вам сюди

Потрібен кваліфікований персонал? Не знаєте як заповнювати форму звітності № 3-ПН або ж є питання щодо внесених змін до законодавства про зайнятість населення? Відповіді на ці та інші питання надають роботодавцям фахівці Державної служби зайнятості.

08:27:27 10.08.2022

Чи може бути збільшена сума мікрогранту?

Так, це можливо у разі збільшення вартості предмета договору з постачальником (продавцем). Тоді може бути проведена доплата суми коштів у межах граничного розміру мікрогранту отримувача згідно з рішенням про надання мікрогранту.

08:26:43 10.08.2022

Які зміни відбулись у законодавстві про працю щодо повідомлення про прийняття на роботу працівника?

Нагадаємо, що одним із елементів, що підтверджують легальність трудових відносин, є повідомлення роботодавцем державної податкової служби про прийняття працівника на роботу. Форма такого повідомлення затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 413.

08:25:00 10.08.2022

Дефіцитні вакансії: кому на Кіровоградщині складно працевлаштуватися?

Як повідомляють у відділі організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині бракує вакансій для юристів, економістів, бібліотекарів, методистів, психологів та флористів.

08:23:29 10.08.2022

Як профіль у соціальних мережах впливає на працевлаштування?

Зазвичай, рекрутери багатьох компаній перевіряють особисті сторінки соціальних мереж майбутнього працівника. Це допомагає переконатися в тому, чи підходять їм не тільки описані у резюме вміння, а й спосіб життя кандидата.

08:21:16 10.08.2022

Чи зобов’язаний безробітний повідомляти центр зайнятості про виїзд за кордон?

Так, зареєстрований безробітний зобов’язаний у разі виїзду за кордон під час воєнного стану повідомити про це центру зайнятості. Це передбачено п. 28 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2018 № 792 (зі змінами).

08:20:17 10.08.2022