Привітання сільського голови з Різдвом!

Небо і земля торжествують – Христос Рождається. З цим світлим святом вітаю усіх, хто сьогодні збереться за родинним, дружнім столом. Нехай Різдво буде радісним, світлим, кожна родина святкує разом в злагоді та спокої славить Добру Новину і молиться за щасливе повернення наших воїнів і мир у державі!

01:10 25.12.2023

Конкурс «Найкращий двір 2023»

З метою залучення жителів Перегонівської територіальної громади до  робіт з благоустрою та естетичного оформлення дворів на території Перегонівської СТГ проведено конкурс «Найкращий двір 2023». За результатами конкурсу були обрані переможці таких сіл, а саме:

10:47 13.12.2023

День місцевого самоврядування!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування! Розвиток держави та наших громад неможливий без ефективної роботи органів місцевої влади.  Представляти громаду, знати проблемні місця і докладати всіх зусиль для їхнього вирішення – почесна і відповідальна місія.

07:20 07.12.2023

До уваги мешканців громади!

Перегонівська сільська рада повідомляє, що територію громади обслуговує поліцейський офіцер громади Голованівського районного відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області капітан поліції Синяк Сергій Анатолійович.

13:52 04.12.2023

Розпочинається інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

1 грудня Держпраці розпочинає інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

09:17 04.12.2023

ЗАКОН УКРАЇНИ Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України

Цей Закон визначає порядок утворення, ліквідації, встановлення і зміни меж адміністративно-територіальних одиниць, їх найменування та перейменування, вирішення інших питань адміністративно-територіального устрою України.

09:18 23.11.2023