A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Новини

Дата: від до Скинути

Привітання сільського голови з Великоднем

Шановні земляки ! З Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове. День, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові. З великими сподіваннями зустрічаємо ми Великдень 2023 року. Зі щирою надією несемо до Господа свої молитви: щоб дарував якнайперше перемогу Україні, здоров’я і світлу долю усім українцям, швидше повернув до рідних домівок наших воїнів, у стрімкій життєвій круговерті оберігав нас від спокус та розчарувань. Ми просимо миру, Божої благодаті для кожної української родини. І полишаючи сумніви та безнадію, як ніколи палко віримо в перемогу добра над тим злом, яке підступно прийшовши на нашу землю змушує страждати мільйони українців. Нехай же чудо Воскресіння Христового зміцнює усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, додає сил, аби гідно пройти усі випробування. Вірю, що зі світлими помислами, щирою молитвою, підтримкою  та любов’ю один до одного ми зуміємо подолати всі негаразди. У ці святкові Пасхальні дні щиро бажаю Вам радості, злагоди й добра. Аби щастям, теплом і любов’ю повнились Ваші домівки, а віра ніколи не полишала серця! Нехай благословить та береже Господь наші сім’ї! Христос Воскрес! Воістину Воскрес! 

00:32 16.04.2023

Сади Перемоги

  В суботу, 8 квітня в селах Семидуби та Лебединка відбулась акція насадження дерев в рамках проєкту « Сади Перемоги» . Дякуємо небайдужим громадянам, які взяли участь в озелененні території сіл, а саме: Макаринському А.Й., Погорелову С.Л., Гаврилюку О.В., Лободюку М.В., Рибаку С.І., Рибак В.В., Стоцькому М.М., Пташнику М.В., Швабовському М.Г., Мацолі Ю.В., Пташник Т.М., Мамализі В.А., Островерхій С.М., Поліщуку С.В., Шестаковій Т.В., Островерхій Л.О., Крупяку І.Г., Настенку В.М., Пацаю Р.А., Мамализі В.О., Грінченку П.А., Савелюку М.М., Зайцю В.В., Заболотньому В.В., Сердюку М.Г., Чабанюку Л.В., Алійчуку Б.М., Свид О.О., Заєць В.П., Грицюку В.А., Свиду В.В., Грицюк А.Д..

11:00 10.04.2023

Вимоги щодо охорони електричних мереж та умов виконання робіт в межах охоронних зон електричних мереж

Правилами охорони електричних мереж (Правилами), затвердженими Постановою Кабінету міністрів України від 27 грудня 2022р. № 1455, з метою забезпечення збереження електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації та запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму встановлені вимоги щодо охорони об’єктів та обмеження щодо використання земельних ділянок в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі.

10:21 22.03.2023

У квітні рецептурні ліки можна буде придбати за е-рецептом: що важливо знати?

Запровадження електронного рецепта на всі рецептурні ліки дозволить посилити контроль за відпуском рецептурних ліків у аптеках та запобігти можливим негативним наслідкам самолікування.   Рішення буде впроваджуватися поступово з можливістю використання паперових рецептурних бланків. При цьому задля своєї зручності пацієнт зможе обрати, за яким рецептом він бажає придбати ліки в аптеці – електронним чи паперовим.

08:36 21.03.2023

14 березня відзначаємо День українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

06:51 14.03.2023

Добровільне донорство крові

Адміністрація КНП «Кіровоградська обласна станція переливання крові Кіровоградської обласної ради»  просить долучитись жителів Перегонівської територіальної громади добровільному донорству крові, яка буде в подальшому використовуватися для надання медичної допомоги постраждалим в зоні бойових дій. Процедура забору донорської крові буде проводитись на базі комунального некомерційного підприємства «Кіровоградська обласна станція переливання крові Кіровоградської обласної ради» за адресою м. Кропивницький, вул. Преображенська 88 з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 13:00. Більше деталей можливо отримати за телефоном +380669192778. З базовими правилами підготовки до донації крові бажаючі можуть ознайомитися на веб-сторінці наших партнерів – Донор ЮА, https://www.donor.ua/pages або в Додатку 1 до цього листа. Зі свого боку гарантуємо безоплатне проведення загального аналізу крові, визначення групи крові та резус фактору, огляд терапевта та аналіз на маркери інфекцій, що передаються з кров’ю, а саме – гепатити В, С, ВІЛ та сифіліс. Наш офіційний сайт – https://kospk.com.ua Сторінка в Facebook – https://www.facebook.com/kospkkor

13:44 09.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора