День місцевого самоврядування!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування! Розвиток держави та наших громад неможливий без ефективної роботи органів місцевої влади.  Представляти громаду, знати проблемні місця і докладати всіх зусиль для їхнього вирішення – почесна і відповідальна місія.

07:20 07.12.2023

До уваги мешканців громади!

Перегонівська сільська рада повідомляє, що територію громади обслуговує поліцейський офіцер громади Голованівського районного відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області капітан поліції Синяк Сергій Анатолійович.

13:52 04.12.2023

Розпочинається інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»

1 грудня Держпраці розпочинає інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

09:17 04.12.2023

ЗАКОН УКРАЇНИ Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України

Цей Закон визначає порядок утворення, ліквідації, встановлення і зміни меж адміністративно-територіальних одиниць, їх найменування та перейменування, вирішення інших питань адміністративно-територіального устрою України.

09:18 23.11.2023

ШахрайГудбай – це інформаційна кампанія, яка навчає українців правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів

У світі понад половина карткових шахрайств відносяться до соціальної інженерії: люди самі переказують гроші шахраям або розкривають їм дані своїх карток. Виклик для центральних банків усіх країн у період карантину та масового переходу в онлайн – убезпечити людей від таких випадків.

14:48 21.11.2023

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість.

07:49 21.11.2023