A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Новини

Дата: від до Скинути

БЕЗПЕЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ПЕСТИЦИДІВ ТА АГРОХІМІКАТІВ У МЕЖАХ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ

1. Використовувати пестициди необхідно лише згідно до переліку пестицидів дозволених до використання на території України. 2. Перед початком проведення робіт суб'єкт господарювання повинен не менше, ніж за дві доби при наземному застосуванні та не менше, ніж за три доби при авіаційному застосуванні попередити населення, власників суміжних господарств та пасічників про проведення таких робіт. Де обов'язково указує, назву препарату, методи та строки проведення робіт. 3. Інформацію про проведення хімічної обробки необхідно доводити до населення за допомогою засобів масової інформації (радіо, преса), інформуванням місцевих адміністрацій, сільських/селищних рад, асоціацій фермерів, бджолярів тощо, а також розміщенням оголошень у місцях масового доступу населення на дошках об’яв. 4. В межах 200 метрів від оброблюваного поля встановлюються попереджувальні таблички щодо проведення робіт із застосуванням пестицидів. 5. Санітарно-захисна зона від меж оброблювальних ділянок становить – 200 метрів під час використання наземної апаратури та 1000 метрів під час авіаційного застосування пестицидів. 6. До меж проведення робіт категорично забороняється допускати сторонніх осіб. 7. Працівники, які працюють з пестицидами повинні бути забезпечені індивідуальними засобами захисту, спеціальним одягом, аптечкою медичної допомоги, пройти медичний огляд та мати допуски, посвідчення на право роботи з пестицидами та агрохімікатами. 8. В межах населеного пункту обробку дозволяється проводити лише ранцевим оприскувачем. На власній земельній ділянці не можна застосовувати техніку для обробки та розпилювання пестицидів та агрохімікатів. 9. Застосування пестицидів для захисту зелених насаджень в межах населеного пункту дозволяється лише з 22:00 до 07:00 ранку. Роботи необхідно проводити в безвітряну погоду при мінімальних висхідних повітряних потоках (3-4 м/с). Це дозволяє підвищити ефективність обробки, зменшити нецільові витрати пестицидів, їх знесення за межі обробленої ділянки. Забороняється обприскування рослин препаратами в спекотну погоду.

09:35 21.02.2023

Міжнародний День рідної мови

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.

07:43 21.02.2023

День пам'яті героїв небесної сотні

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів.

08:08 20.02.2023

19 лютого – День Державного Герба України

Сьогодні відзначається День Державного Герба України. Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який  має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

08:07 19.02.2023

З Днем єднання України!

16 лютого український народ вже другий рік поспіль святкує День єднання України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

06:13 16.02.2023

Допомога захисникам

  Наші захисники невдовзі отримають автомобіль, придбаний і відремонтований за рахунок коштів трудових колективів та підприємців  Перегонівської територіальної громади. Ми дякуємо нашим воїнам та чекаємо їх з перемогою додому.

13:47 10.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора