Голованівська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області інформує

Доступ до численних електронних сервісів податкової служби надає електронний цифровий підпис (ЕЦП), зокрема, до Електронного кабінету, за допомогою якого можна звертатися до ДПС за послугами в on-line режимі.

11:14 28.08.2021

Порядок подання та відображення інформації в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації

1. Одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається безпосередньо декларантом до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, в електронній формі з урахуванням вимог, встановлених розділом ІІ Кодексу, та особливостей, встановлених підрозділом 94 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу.

11:12 28.08.2021

З Днем прапора України!

Дорогі друзі! Вітаю всіх вас з Днем Державного прапора України. Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом усіх років незалежної України. Дозвольте привітати вас з таким гарним святом і побажати кожній родині нашої незалежної України щастя, здоров'я і віри в краще майбутнє нашої держави.

03:19 23.08.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі та гості Перегонівської ТГ

09:46 20.08.2021

Позитивна практика системи БПД

Марина та Сергій одружилися у жовтні 2020 року, коли жінка була на останніх місяцях вагітності. Вже у грудні у них народилася донька. І з цього часу їхня сім’я фактично перестала існувати.

15:47 03.08.2021

Відновне правосуддя

Юний волинянин Сергій поцупив в магазині кросівки вартістю понад 1000 гривень.

15:44 03.08.2021

#кейс_БПД

Галина Петрівна після смерті чоловіка залишилася жити одна. У 2013 році почала часто хворіти та потребувала сторонньої допомоги. Дочка Галини Петрівни запропонувала матері свою допомогу, а за це попросила відписати їй житло.

15:41 03.08.2021