Скільки готові платити педіатрам на Кіровоградщині та де є вільні місця?

На Кіровоградщині наразі відкриті вакансії для педіатрів та педіатрів-неонатологів. Роботодавці згодні влаштовувати працівників як із вимогами до стажу роботи, так і без нього. Зарплатню обіцяють до 20 000 грн.

15:14:40 20.09.2022

Схвалено чергові рішення щодо надання мікрогрантів

У рамках реалізації державної програми «єРобота» щодо отримання мікрогранту на створення або розвиток бізнесу Державна служба зайнятості опрацювала заяви, подані у п’ятому  періоді  (з 22 серпня по 4 вересня 2022 року), а також доопрацьовані, але відхилені у попередніх періодах заяви. Ця можливість з’явилась завдяки змінам у законодавстві.

15:12:20 20.09.2022

Чи залежить право на надання допомоги по частковому безробіттю конкретному найманому працівнику від сплати роботодавцем єдиного внеску відносно нього?

Так, залежить. Відповідно до частини 4 статті 47 Закону України «Про зайнятість населення» право на допомогу по частковому безробіттю мають працівники, за яких протягом останніх шести місяців, що передують місяцю, в якому почалося зупинення (скорочення) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг), сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).

15:06:04 20.09.2022

Є бажання працювати адміністратором? Запрошуємо на навчання

Бажаєте мати престижну та актуальну професію? Пропонуємо вам опанувати спеціальність, яка наразі має попит практично у всіх сферах діяльності – від офісу до найбільшого виробничого підприємства. Це професія «Адміністратор».

13:42:35 20.09.2022

Робота на Кіровоградщині: які вакансії найменш популярні

Фахівці Кіровоградського обласного центру зайнятості неодноразово аналізували базу даних вакансій. Серед затребуваних є й ті,  які не користуються попитом у роботодавців?  Скільки  ж готові платити роботодавці працівникам:

13:40:01 20.09.2022

Інформаційні технології: опановуйте те, що зараз на часі

Бажаєте бути обізнаним у сфері інформаційних технологій? Чи замало знань та вмінь щодо роботи з електронними таблицями, графіками та презентаціями? У цьому вам допоможе Державна служба зайнятості. Адже саме вона організовує професійне навчання.

13:28:14 20.09.2022