Що треба знати безробітним Кіровоградщини, аби гарантувати собі гідну пенсію?

Серед інформаційних заходів, які  проводять фахівці Державної служби зайнятості із залученням соціальних партнерів, - групові консультації для безробітних громадян, у т.ч. й для осіб передпенсійного віку.

13:18:18 20.09.2022

Понад 5 млн грн компенсації витрат вже отримали роботодавці Кіровоградщини за працевлаштування переселенців

277 роботодавців Кіровоградщини отримали позитивні рішення про виплату компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Ці роботодавці надали роботу 569 переселенцям.

13:19:04 14.09.2022

EU4Skills: прогнозування регіонального ринку праці та професійної освіти

Хочете дізнатися більше про робітничі професії та їхню цінність у сучасному світі? Завітайте на лендинг (автономну вебсторінку), що створена у рамках програми Європейського Союзу EU4Skills Міністерством освіти і науки України https://thanks-to-us.in.ua/

13:18:12 14.09.2022

На Кіровоградщині є робота для юристів

Маєте юридичну освіту? Умієте працювати із законами та вмієте вибудовувати правильні стратегії щодо їх реалізації? Для вас є робота – вакансія «юрисконсульт». Роботодавці готові платити до 15 000 гривень.   Серед обов’язків:

13:17:00 14.09.2022

Є робота для практичних психологів: навчальні заклади Кіровоградщини чекають на вас

Ви психолог за освітою? Роботодавці Кіровоградщини пропонують вам роботу за спеціальністю. Цих фахівців потребують заклади освіти Кіровоградщини. Заробітна плата – до майже 9 500 грн.

13:15:16 14.09.2022

EU4Skills: зайнятість випускників за професіями – міняємо стереотипи

Одним із питань, яке вивчалось під час форсайт-дослідження регіонального ринку праці, що торік проводилося на Кіровоградщині у рамках реалізації пілотного проєкту «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», – форми зайнятості випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2020 року. Цікаво? Комплексний звіт «Ринок праці Кіровоградської області. 2021» тут: https://cutt.ly/kCwBL29.

13:14:06 14.09.2022