Безкоштовний курс вивчення англійської мови для початківців від команди "PROMETHEUS"

Цей курс розроблений для активних та цілеспрямованих людей, які знають наскільки кардинально англійська здатна змінити життя. «Англійська для початківців. Elementary level (A1-A2)» допоможе вам реалізувати свій перший крок до мети швидко та саме так, як буде зручно вам.

15:55:35 20.10.2022

Гранти на садівництво: які зміни відбулися щодо періодів створення нових робочих місць?

Нагадаємо, що Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 (із змінами).

15:52:27 20.10.2022

Схвалено чергові рішення щодо надання мікрогрантів

У рамках реалізації державної програми «єРобота» щодо отримання мікрогранту на створення або розвиток бізнесу Державна служба зайнятості опрацювала заяви, подані в сьомому періоді (з 19 вересня по 2 жовтня 2022 року).

15:48:10 20.10.2022

Безкоштовний курс з основ тестування програмного забезпечення

Курс розрахований на людей, які не мають досвіду роботи в ІТ сфері чи відповідної освіти. Навчальна програма курсу розроблена викладачами LITS із врахуванням їхнього багаторічного досвіду роботи на комерційних проектах в ІТ. Вони працювали і продовжують працювати на проектах всесвітньо відомих компаній.

15:47:24 20.10.2022