Які документи необхідно подати до центру зайнятості для припинення трудового договору з фізичною особою?

Нагадаємо, що пунктом 81 частини 1 статті 36 Кодексу законів про працю України визначена одна з підстав припинення трудового договору, а саме: смерть роботодавця - фізичної особи або набрання законної сили рішенням суду про визнання такої фізичної особи безвісно відсутньою чи про оголошення її померлою.

09:23:39 26.10.2022

Маєте бажання працювати у банку? Пропонуємо професію касира

Робота у фінансових та банкових установах із грошовими та іншими цінностями – це про працівників за професією «Касир у банку». Саме за цією спеціальністю Державна служба зайнятості організовує навчання.

15:34:04 25.10.2022

Яка інформація зазначається особою в заяві про надання статусу безробітного?

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 735 унормовано низку питань у сфері зайнятості та страхування на випадок безробіття, зокрема, внесені зміни до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2018 року № 792.

16:29:04 20.10.2022

Що робити, коли мобілізують зареєстрованого безробітного

Громадянам, які були мобілізовані до лав армії України, зберігають робоче місце та посаду. Однак, якщо людина мала статус безробітного - її знімають з реєстрації у центрі зайнятості. Адже, згідно чинного законодавства українці, які проходять військову службу, належать до зайнятого населення. А тому реєстрація у службі зайнятості припиняється.

16:28:49 20.10.2022

Безкоштовний курс вивчення англійської мови для початківців від команди "PROMETHEUS"

Цей курс розроблений для активних та цілеспрямованих людей, які знають наскільки кардинально англійська здатна змінити життя. «Англійська для початківців. Elementary level (A1-A2)» допоможе вам реалізувати свій перший крок до мети швидко та саме так, як буде зручно вам.

16:25:12 20.10.2022

Чи передбачені вікові обмеження під час укладення трудових договорів з громадянами Соціалістичної Республіки В’єтнам?

Так, передбачені. Трудові відносини іноземних працівників в Україні регулюються національними нормативно-правовими актами та міжнародними угодами, ратифікованими Україною. До таких угод відноситься Угода між Урядом України та Урядом Соціалістичної Республіки В’єтнам про взаємне працевлаштування громадян та їх соціальний захист.

16:11:01 20.10.2022